Strict Standards: Declaration of parts::admin_edit() should be compatible with Table::admin_edit($edit_row = Array) in /var/www/arcom9/arcom.com.ua/modules/parts/parts.class.php on line 479

Strict Standards: Declaration of parts::admin_list() should be compatible with Table::admin_list($page_link = '', $data = true) in /var/www/arcom9/arcom.com.ua/modules/parts/parts.class.php on line 479
Арком

Заява про конфіденційність веб-сайту Arcom

Загалом, відвідувати веб-сайт Arcom дозволяється без надання будь-яких відомостей особистого характеру.

Ми можемо вести облік доменів, з яких користувачі веб-сайту Arcom відвідують нас. Ці дані використовуються лише для статистичних цілей, інформація не надається третім особам.

З метою листування з користувачами веб-сайту Arcom або їхньої реєстрації та надання паролю (лише для клієнтів Arcom) нам може бути потрібна така інформація, як ім'я користувача та адреса електронної пошти. Ми зобов'язуємося не передавати, орендувати або продавати таку особисту інформацію без згоди власника. Інформація, яку ви надаєте, буде знаходитися в розпорядженні лише тих працівників офісу Arcom, що листуються з вами.

Компанія Arcom зацікавлена захищати право своїх клієнтів на приватність. Отже, не дозволяється розголошувати, орендувати або продавати будь-якій третій стороні будь-яку частину інформації про будь-якого клієнта Arcom, що міститься у будь-якій частині веб-сайту Arcom. Однак, сама компанія Arcom не несе відповідальності за будь-яке зловживання інформацією про будь-яких клієнтів Arcom, що міститься у будь-якій частині веб-сайту Arcom.

Ця заява про конфіденційність стосується лише цього сайту; вона не застосовується до будь-яких інших інтерактивних або автономних веб-сайтів, продукції або послуг нашої компанії.

На веб-сайті Arcom містяться посилання на інші веб-сайти. Arcom не несе відповідальності за порядок забезпечення конфіденційності або зміст таких веб-сайтів.